WoodVANs Adventure

Přes týden v práci jako dělník a o víkendech hurá na výlet. Asi tak by se dala ve zkratce shrnout naše speciálka WoodVANs Adventure. Tento koncept sice počítá s posádkou 2 osob, ale je bez problémů rozšiřitelný až na 4 členy posádky. Hlavní předností je prostorná garáž a když říkáme prostorná, tak myslíme opravdu PROSTORNÁ!!

Počet osob

4

Velikost garáže

4 kola

Nádrž na vodu

100 l

Záruka

4 roky

K dispozici

ihned


Přednosti obytné vestavby WoodVANs


Inovace nás baví... Potřebujete nabít tablet, mobil nebo cokoliv jiného z USB? No problem! Přímo v obytném prostoru jsou přesně pro tyto účely nachystané USB zásuvky pro přímé připojení zařízení. Úsporné, ale výkonné RGB LED osvětlení zaručí dostatek světla za všech podmínek a ruční intarze nábytku dodá interiéru jedinečný vzhled. 


Prostorná vytápěná garáž s výsuvným dnem pro pohodlnou manipulaci a dostatkem prostoru pro Vaše 4 cyklo mazlíčky. Ze zkušenosti víme, že ne vždy je po výletu kolo vhodné rovnou uskladnit, proto máme v garáži připravený přímý výstup na hadici připojený na 100 l nádrž na vodu. A nebojte se ušpinit garáž, celá je pro tyto účely opatřena speciálním voděodolným materiálem.Koupelna, jaká tu ještě nebyla? Ano, protože je od WoodVANs. Náš celoskořepinový box obsahující WC i sprchový kout garantuje vynikající ergometrii a prostornost pro pohodlné každodenní používání.


Dispozice obytné vestavby WoodVANs Adventure

Denní dispozice

Noční dispozice


Technická specifikace