WoodVANs Solo

Jediná varianta v našem portfoliu, která je speciálně navržena pro 2 osoby a využívá pro vestavbu nejmenší verzi Citroënu Jumper L1H1. Využitím této verze dodávky jsme dokázali rapidně snížit cenu proti "velkým bratrům" Freedom, Moto a Adventure a díky důmyslnému řešení interiéru nemusíte mít strach ze snížení komfortu při cestování.

Počet osob

2

Externí nádrž na vodu

100 l

Záruka na obytnou vestavbu

4 roky


Přednosti obytné vestavby WoodVANs Solo


Inovace nás baví... Potřebujete nabít tablet, mobil nebo cokoliv jiného z USB? No problem! Přímo v obytném prostoru jsou přesně pro tyto účely nachystané USB zásuvky pro přímé připojení zařízení. Úsporné, ale výkonné RGB LED osvětlení zaručí dostatek světla za všech podmínek a ruční intarze nábytku dodá interiéru jedinečný vzhled. 


Prostorná vytápěná garáž s výsuvným dnem pro pohodlnou manipulaci a dostatkem prostoru pro Vaše 4 cyklo mazlíčky. Ze zkušenosti víme, že ne vždy je po výletu kolo vhodné rovnou uskladnit, proto máme v garáži připravený přímý výstup na hadici připojený na 100 l nádrž na vodu. A nebojte se ušpinit garáž, celá je pro tyto účely opatřena speciálním voděodolným materiálem.Koupelna, jaká tu ještě nebyla? Ano, protože je od WoodVANs. Náš celoskořepinový box obsahující WC i sprchový kout garantuje vynikající ergometrii a prostornost pro pohodlné každodenní používání.


Dispozice obytné vestavby WoodVANs Solo

Denní dispozice

Noční dispozice


Technická specifikace