en-„Alles super“ díky komponentům Reimo DE

24/10/2018

Pokud chcete vyrábět opravdu špičkovou kvalitu obytných dodávek z kvalitních komponentů, tak Vám kompas jen těžko ukáže směr Čína. Ani nás při hledání partnera nezavedl na východ, ale naopak ukázal na západ směr Německo.

Konkrétně nás zavedl do společnosti Reimo DE, která se už přes 30 let věnuje komponentům pro obytné dodávky a za ty roky se zařadila mezi světovou špičku ve vývoji i inovaci nejrůznějších vychytávek a vestavbových komponentů pro "kempery". A přesně toto bylo renomé, které jsme u nového partnera hledali.

Spolehlivost a dlouhodobá výdrž, prostě WoodVANs.

Naše filozofie nám zakazuje pouhé úvahy o tom, co bude s obytnými vestavbami od WoodVANs za dva, tři, pět nebo deset let. My totiž víme, co s nimi bude! Budou sloužit k účelu, pro který jsme je postavili a budou stoprocentně připraveny plnit Vaše sny. Jenomže abychom měli jistotu, že vydrží i části vestaveb, které si (zatím) nevyrábíme sami, potřebovali jsme někoho jako je Reimo DE. Díky komponentům jako jsou okna, výsuvné schody, elektrické komponenty, vestavěné spotřebiče a jiné vestavbové díly máme jistotu, že se Vám nepokazí třeba vařič, když je zrovna civilizace v nedohlednu nebo že Vám nezaprší do postele ve střešní nástavbě při prvním prudším dešti. Najít někoho, kdo vyrábí s podobnou filozofií jako my, byl náš záměr a zároveň i cesta, kterou jsme si vybrali a se kterou se snažíme posouvat slovo KVALITA o několik příček výš, než jste ji možná doposud chápali.

Protože WoodVANs je kvalita a pohodlný život na cestách.

Live Anywhere!