en-Unikátní nový koncept WoodVANs Moto

24/07/2019

V minulém článku jsme psali o našich plánech, pamatujete? A teď jdeme s částí našeho velkého tajemství ven. Jedná se o novou obytnou vestavbu WoodVANs Moto, která je skutečně jedinečná a na světě jich moc nenajdete. Už samotný název vypovídá něco o motorkách a přesně to je účel, za jakým vestavba WoodVANs Moto vznikla. 

WoodVANs Moto je nový koncept vestavby pro ty z Vás, kteří rádi cestují i se svým motorovým jednostopým kamarádem nebo prostě jen s něčím jiným, co je hodně velké. Pro tento účel jsme změnili vnitřní dispozici a vytvořili prodloužený garážový prostor, kam se Vám pohodlně vejde Vaše motorka nebo jiný rozměrný náklad. Protože si dobře dokážeme představit, jak to asi vypadá, když jedete například enduro nebo motokrosové závody a není zrovna "moc" sucho (rozuměj bahno je úplně všude), je tato obytná vestavba unikátní hned v několika ohledech.

Snadná údržba a dlouhodobá životnost.

Jako alfu a omegu bereme samozřejmě výběr hodně odolných materiálů. U WoodVANs Freedom jedeme na luxus a pohodlí, tady se hraje na výdrž, praktičnost a snadnou údržbu. Proto nebudete mít garáž na mašinu obloženou ebenem, ale speciálním vysoce odolným omyvatelným materiálem. V garáži najdete přípojku na hadici, abyste mohli všechno pěkně omýt ještě před naložením a netahali si do auta víc špíny, než je nezbytné. Ale i když se Vám podaří nanosit něco do interiéru, nemusíte být "nasrštvaní". Odolné materiály jsou použité i v obytné části a umytí je díky tomuto řešení opravdu jednoduché.

Další výhodou WoodVANs Moto je podélná postel. Možná si řeknete: "Podélná postel a co jako?", vše pochopíte, když Vám přidáme rozměr. Podélná postel s délkou 220 cm. Ano, čtete správně 220 cm pohodlí při spaní i pro ty největší dlouhány. To Vám opravdu moc obytných dodávek nenabídne.

Moto, které není jen pro motorkáře.

Ale WoodVANs Moto není určený jen pro motorkáře. Jedná se o univerzální koncept zaměřený na nadstandardní rozměr garážového prostoru s plnohodnotnou obytnou částí určenou pro aktivní využití s posádkou 4 lidí. Takže pokud se díváte po něčem takovém, co jste ještě neviděli a musí to mít velkou garáž, je pro Vás vestavba WoodVANs Moto ideálním řešením.

Pokud Vás koncept WoodVANs Moto zaujal, můžete se na všechny detaily podívat na našem webu nebo v produktovém listu ke stažení.

Live Anywhere!