WoodVANs Adventure


Přes týden dělník a o víkendech obytná dodávka. Asi tak by se dala ve zkratce shrnout filozofie nového modelu WoodVANs Adventure, který tvoří výjimku proti zbylým vestavbám WoodVANs velikostí vozu (místo L4H3 je tato vestavba v modelu L4H2). Tento koncept počítá s posádkou  2 až 4 osob, ale umožňuje naložit rozměrnější náklady než kdejaký vůz ve stejné i vyšší třídě. Jak je to možné? Hlavní předností je prostorná garáž a když říkáme prostorná, tak myslíme opravdu PROSTORNÁ!!

Počet osob

4

Velikost garáže

235x185x191 

Nádrž na vodu

120 l

Největší garáž ve své třídě

s možností individuální úpravy


Přednosti obytné vestavby WoodVANs Adventure

Obytná vestavba WoodVANs Adventure dokáže svou dispozicí nabídnout všestranné využití a široké možnosti individualizace na míru Vašim potřebám. Největší předností této varianty, která jej odlišuje od "zbytku světa" (všem dodávkám na trhu), je právě její charakteristická nadrozměrná garáž s délkou 2,3 metru, u které není výška ani šířka užitkového prostoru omezena žádným vybavením obytné části. Důraz je kladen na maximalizaci užitného prostoru garáže, aby Vás při cestování nebo při práci neomezovaly žádné výklenky na plyny, elektroniku nebo nádrže.

Cestujete se čtyřkolkou? Rádi jedete na výlet s dvěma nebo třemi "dospělými" motorkami? Potřebujete pojízdnou dílnu nebo showroom? Tak v tom případě je Adventure přímo pro vás!

Hlavní myšlenkou je, aby tento vůz mohl být přes týden dělník a mohl být využíván jako užitkový vůz, ale o víkendu umožňoval cestování jako plnohodnotný obytný vůz s koupelnou, kuchyňkou a dalším zázemím. 


Myslíte si, že se v takovém voze nevyspíte? Omyl! Tato dodávka disponuje vytápěnou střešní nástavbou, která poskytuje až téměř neuvěřitelný luxus v podobě rozměrné postele v délce 210 cm a šířce 140 cm. 


Dispozice obytné vestavby WoodVANs Adventure

Denní dispozice

Noční dispozice

Technická specifikace a ceník

Produktový list WoodVANs Adventure:

Ceník WoodVANs Adventure:

Přehled obytných vestaveb WoodVANs:

       Fotogalerie WoodVANs Adventure