WoodVANs Freedom

Tato obytná vestavba je postavená v tom nejvyšším a nejsilnějším "Citrónu" Jumper L4H3. Ve WoodVANs hrajeme striktně na kvalitu a styl, proto cestování v našich obytných dodávkách není kompromisem domova a cestování, ale jedná se o domov na kolech pro pohodlný život čtyř lidí na cestách - zkrátka a jednoduše "Live Anywhere". 

Počet osob

4

Velikost garáže

VŠH 125 x 100 x 140 cm

Nádrž na vodu

100 l

Ideální rodinný vůz

s možností individuální přestavby


Přednosti obytné vestavby WoodVANs


Inovace nás baví... Potřebujete nabít tablet, mobil nebo cokoliv jiného z USB? No problem! Přímo v obytném prostoru jsou přesně pro tyto účely nachystané USB zásuvky pro přímé připojení zařízení. Úsporné, ale výkonné RGB LED osvětlení zaručí dostatek světla za všech podmínek a ruční intarze nábytku dodá interiéru jedinečný vzhled. 


Prostorná vytápěná garáž s výsuvným dnem ("opšnely" doplňková výbava) pro pohodlnou manipulaci a dostatkem prostoru pro Vaše 4 cyklo mazlíčky. Ze zkušenosti víme, že ne vždy je po výletu kolo vhodné rovnou uskladnit, proto máme v garáži připravený přímý výstup na hadici připojený na 100 l nádrž na vodu. A nebojte se ušpinit garáž, celá je pro tyto účely opatřena speciálním voděodolným materiálem.Koupelna, jaká tu ještě nebyla? Ano, protože je od WoodVANs. Náš celoskořepinový box obsahující WC i sprchový kout garantuje vynikající ergometrii a prostornost pro pohodlné každodenní používání.


Dispozice obytné vestavby WoodVANs Freedom

Denní dispozice

Noční dispozice


Technická specifikace a ceník

Produktový list WoodVANs Freedom:

Ceník WoodVANs Freedom:

Přehled obytných vestaveb WoodVANs:

Fotogalerie WoodVANs Freedom

Jak může vypadat den s WoodVANs Freedom? To se podívejte sami.

A tady pro Vás máme poslední kousek z naší dílny!