Skladové vozy WoodVANs

Každý si rád poskládá obytnou vestavbu i auto přesně podle jeho představ, ale někdy se přesně ten Váš vysněný obytňák může schovávat už mezi hotovými. Mrkněte na poslední kousek z naší dílny, který bám představujeme.

V současnosti máme skladem naši nejnovější vestavbu, kterou jsme představili v tomto roce s názvem WoodVANs Experience, která umožňuje maximální variabilitu použití pro vaše cestovatelské potřeby.


WoodVANs Experience

Náhledové foto

Nejnovější obytná vestavba z dílny WoodVANs, která skrývá nepřeberné množství variant.

  • IHNED K PRODEJI za cenu 1 450 000,- Kč bez DPH
    (1 754 500 Kč s DPH)

Základ pro vestavbu:

WoodVANs Experience je postaven na základu vozu Peugeot Boxer s motorem 2.0 BlueHDi s výkonem 140 koní, který splňuje normu Euro 6.1. Velikost vozu je L4H2, aktuální nájezd je 110 000 km a hmotnost 3 150 kg.

Doplňková výbava obytné vestavby v hodnotě 430 000 Kč v ceně:

Markýza Fiamma F45s; Výsuvný schod Thule Omnistep; Venkovní přípojka sprchy; Vyhřívání odpadní nádrže; Venkovní přípojka plynu; Zastínění předních a bočních oken Remis (nelze s BC02, BF01); Dveřní moskytiéra; Snížený podstavec sedadla; Aretace bočních posuvných dveří; Měnič napětí 12V/230V Sinus 2000W Victron Phoenix; Měření spotřeby energie Victron Shunt; Automatické dovírání bočních dveří; Solární systém 280Wp; LiFePO baterie 200Ah; nabíječka LiFePO (s EF08, EF09); Nabíjecí booster Victron 30A; Střešní ventilátor MaxxFan s LED osvětlením; Naftové topení Truma Combi C6E CP; Dálkové ovládání Truma iNet pro topení Truma Combi; Koupelnový rošt; Set koupelnových doplňků (držák toaletního papíru, držák ručníků, rohová a rovná police, držák dentální hygieny); 2x kapsář na zadní dveře do garáže

Image video - variabilita WoodVANs Experience

HLAVNÍ PŘEDNOST WOODVANS EXPERIENCE

  • Velká variabilita vnitřního prostoru. Cestujte pohodlně ve 2 nebo 4 lidech.
  • Odnímatelné brašny místo klasických skříněk vám ušetří místo v garáži.
  • Air Line lišty v interiéru celého auta pro ukotvení např. sportovního vybavení.
  • Zvedací vyhřívaná střešní nástavba s postelí 210 x 140 cm.
  • Závěsné postele v nákladovém prostoru.
  • Celoskořepinová sprcha vyvinutá přímo od WoodVANs.
  • Vylepšení použitých materiálů.


Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit.

Fotogalerie