WoodVANs Moto

Ten nejdelší, nejvyšší a nejsilnější "Citrón" Jumper L4H3, který můžete dostat. Ve WoodVANs hrajeme striktně na kvalitu a styl, proto cestování v našich obytných dodávkách není kompromisem domova a cestování, ale jedná se o domov na kolech pro pohodlný život čtyř lidí na cestách - zkrátka a jednoduše "Live Anywhere". 

Počet osob

4

Velikost garáže

VŠH 220 x 160 x 135

Nádrž na vodu

90 l

Největší garáž ve své třídě

s možností individuální úpravy


Přednosti obytné vestavby WoodVANs


Inovace nás baví... Potřebujete nabít tablet, mobil nebo cokoliv jiného z USB? No problem! Přímo v obytném prostoru jsou přesně pro tyto účely nachystané USB zásuvky pro přímé připojení zařízení. Úsporné, ale výkonné RGB LED osvětlení zaručí dostatek světla za všech podmínek a vysoce odolné materiály skvělý vzhled obytné částí i dlouhou životnost garážového prostoru na dlouhé roky.


Prostorná vytápěná garáž s dostatkem prostoru pro pohodlnou manipulaci i pro Vaše kola, motorku nebo jiné rozměrné předměty. Ze zkušenosti víme, že ne vždy je po výletu kolo vhodné rovnou uskladnit, proto máme v garáži připravený přímý výstup na hadici a venkovní sprchu připojený na 90 l nádrž na vodu. A nebojte se ušpinit garáž, celá je pro tyto účely opatřena speciálním vodě-odolným materiálem.Koupelna, jaká tu ještě nebyla? Ano, protože je od WoodVANs. Náš celoskořepinový box obsahující WC i sprchový kout garantuje vynikající ergometrii a prostornost pro pohodlné každodenní používání a navíc i záruku dokonalé dlouhodobé těsnosti. 


Dispozice obytné vestavby WoodVANs Moto

Denní dispozice

Noční dispozice

Technická specifikace a ceník

Produktový list WoodVANs Moto:

Ceník WoodVANs Moto:

Přehled obytných vestaveb WoodVANs:

Fotogalerie WoodVANs Moto