Vestavby WoodVANs do vašeho auta

Máme pro vás novou službu! Nyní si můžete nechat vyrobit obytnou vestabu WoodVANs do vaší stávající dodávky a udělat z ní svůj vysněný domov na 4 kolech. Protože je aktuální situace na trhu složitá a na nová auta se čeká klidně i rok, rozhodli jsme se, že vám nabídneme možnost nainstalovat naše vestavby do vašich stávajících aut.

Kvalitní materiály
dřevo, kůže, omyvatelné PVC

Nepřeberné množství ukotvení
pomocí Air Line lišt

Inovativní prvky
Celoskořepinová sprcha

Systém zavírání
skříněk BLUM

Z jakých vestaveb si můžete vybrat

Do vaší dodávky si můžete vybrat kteroukoliv z obytných vestaveb z nabídky WoodVANs. Záleží jen na vašich preferencích. Pro vyznavače motorek nabízíme vestavbu WoodVANs Moto, která disponuje pachotěsnou omyvatelnou garáží. Pokud rádi vyrážíte za dobrodružstvím s celou rodinou a při vašich cestách nesmí chybět kola, je pro vás WoodVANs Freedom to pravé. Přes týden pracant, o víkendu obytňák. Tak se dá definovat vestavba WoodVANs Adventure s obrovskou garáží pro vaše motorky, kola nebo čtyřkolky. Obrovskou variabilitu vnitřního prostoru a díky tomu i nepřeberné množství aktivit vám umožní vestavba WoodVANs Experience.

WoodVANs Moto

Skvělá varianta pro nadšence do motorsportu. Prostorná garáž
z jednoduše udržovatelného materiálu, do které se vejde motorka
a kompletní vybavení.

 • speciál pro přepravu motorek
 • prodloužená zadní postel

WoodVANs Freedom

Garáž, do které je možné přidat výsuvné panely, tzv. opšnely,
a která pojme až 4 dospělá kola. K tomu přidejte pohodlné
spaní pro 4 osoby a máte skvělý domov na 4 kolech.

 • největší obytný a úložný prostor
 • pro 4 osoby

WoodVANs Adventure

Cestujete rádi se čtyřkolkou nebo máte doma více motorek, bez kterých se na cestách neobejdete? Z modelu Adventure můžete vytěžit mnohem více než jste si kdy představovali. 

 • nadstandardní garážový prostor
 • plnohodnotná užitková i kempová dodávka

WoodVANs Experience

Naše nejvíce modulární řešení. Je jedno jestli bude cestovat sami nebo s rodinou. Jestli vyrazíte na hike, kolo nebo padleboard. Experience si jednoduše upravíte během pár minut pro své potřeby.

 • nepřeberné množství variant
 • odpočinek s výhledem na hvězdy

Obytné vestavby WoodVANs montujeme do užitkových vozidel


Jaký bude postup

Instalovat obytnou vestavbu můžeme do vaší dodávky prakticky obratem. Přijedete k nám na konzultaci, domluvíme se na specifikaci a detailech vaší nové obytné vestavby WoodVANs a my se pustíme do díla. Vaši novou obytnou vestavbu budete mít připravenou k cestování do 6 měsíců od začátku výroby. 

Postup je jednoduchý:

 1. Domluvíme si schůzku.
 2. Přivezete nám ukázat svoji dodávku.
 3. Vyřešeíme typ vestavby, požadovanou výbavu a další detaily.
 4. Jakmile je vše hotovo, pustíme se do práce.

Co naše vestavby nabízí

WoodVANs Moto

Prostorná a vytápěná garáž s povrchem, který je voděodolný a omyvatelný. Přímo v garáži je přímý výstup na hadici z 90l nádrže pro jednoduché mytí vašich motorek nebo kol.

WoodVANs Adventure

Pokud potřebujete dodávku využívat i k práci, je vestavba Adventure tím pravým pro vás. Hlavní výhoda? Garáž s délkou 2,3 m, která vás nebude omezovat žádnými výklenky ani přihrádkami. 

WoodVANs Freedom

Vestavba, která vám umožní žít plnohodnotný život na 4 kolech. Velká garáž až pro čtyři jízdní kola a spaní až pro čtyři osoby - to jsou atributy, které z Freedomu dělají ideální rodinný vůz.

WoodVANs Experience

Experience překvapí neuvěřitelným množstvím variant uspořádání nákladového prostoru. Díky závěsným postelím na AirLine lištách můžete převážet všechno vybavení, které pro své sportovní aktivity potřebujete.

Kompletní přehled obytných vestaveb naleznete


Pokud máte zájem o obytnou vestavbu WoodVANs do vašeho stávajícího užitkového vozidla, zanechte nám na vás kontakt a základní informace o vašem vozidle (značka, typ, velikost, rok výroby). Ozveme se vám zpět a domluvíme si společně schůzku.