NÁŠ PŘÍBĚH

Všechno začalo touhou po cestování a prvním společným obytňákem se jménem Dědek.

Už ze jména první obytné dodávky je jasné, že jsme nekupovali žádnou "leštěnku". Tu jsme ani nechtěli. Chtěli jsme hlavně cestovat, objevovat, vyzkoušet něco nového. A protože se naše parta skládá hlavně z mladých konstruktérů, všechno jsme chtěli opravit vlastníma rukama. A tak se taky stalo.

Z původně jednoduché opravy střechy, která měla zabrat pár dní, se vyklubala první kompletní přestavba obytné dodávky z 80. let na moderní zázemí 21. století pro naše cyklovýlety a zimní dovolenkování mimo civilizaci. Úplně jsme vyměnili staré systémy vytápění, rozvodů, izolace, přidali solární panely a přizpůsobili vnitřní dispozici přesně podle našich potřeb.

Výsledný stav přestavby ukázal všem v našem okolí, čeho jsme byli (tehdy ve sparťanských podmínkách) schopní. A tak přišly další poptávky a začala se rýsovat naše nová cesta. Založili jsme společnost WoodVANs s.r.o., pronajali pořádný prostor a nakopli naše podnikání spojené s životním stylem na novou úroveň. To, co bylo dřív jen zábava ve volném čase, nakonec spojilo naše osobní i profesní životy a posledních několik let se už nevěnujeme ničemu jinému. 

Prošli jsme řadou individuálních přestaveb, které byly v některých ohledech hodně specifické a na trhu unikátní svými netradičními požadavky, ale všechny jsme zvládli a splnili do puntíku očekávání majitelů.

"Proto ve WoodVANs věříme, že důležitá je cesta, ne cíl."

Teď už vidíme naše poslání zcela jasně. Chceme stavět ty nejlepší obytné vestavby na trhu. Takové, co vám budou přinášet v životě radost a které nebudou jen dodávky, ale zároveň i cesta ke splnění vašich snů. Proto je každá dodávka stavěná s tou nejvyšší mírou preciznosti a pečlivosti. Poučili jsme se z přešlapů a hrajeme striktně na kvalitu, pohodlí a inovace, které nás i naše vestavby provází na každém životním kroku. 

Kdo stojí za WoodVANs?

Ing. Martin

GOŘALÍK

Radim

TUROŇ

Tomáš

TOUŠ