Rozšiřte si svůj obytňák 

Chtěli jsme vytvořit obytnou dodávku, kterou na trhu nepotkáte... Obytňák s maximálně modulární stavbou, která Vám umožní si z auta udělat plnohodnotný hotel pro 4 osoby anebo bude dělník pro každý den. A to se nám s modelem WoodVANs Experience povedlo a nejen to. Abychom takovou obytnou dodávku dokázali vyrobit, museli jsme změnit naše přemýšlení nad celou jeho koncepcí, a díky této změně vznikl náš poměrně unikátní systém úložných brašen, které nabízejí tolik výhod proti klasické konstrukci skříněk, že kdo je vidí už nechce jiné řešení. Co vám tento systém nabízí a v čem je jeho unikátnost?

Flexibilní

Praktické

Lehké

Ruční práce

Pratelné


Ještě více úložného prostoru!

Praktičnost, která nám chyběla

Už nikdy více nebudete muset trávit hodiny přeskládáním z tašek do skříní nebo se trápit se špinavým prádlem. Od toho jsou tady brašny, které si v pohodlí domova nabalíte, hodíte přes rameno a v autě jednoduše upevníte do připravené konzole. 

Žádná Čína, ale Morava!

Každý kus je ručně vyrobený šikovnými švadlenami přímo na Moravě. Nejedná se tedy o žádné levné látkové brašny z masové výroby v Číně, kde si nemůžete být jistí kvalitou. Naše brašny jsou vyrobené přesně na míru podle zákaznických potřeba, a díky tomu obsahují praktické kapsy, úchyty a další vychytávky, které na cestách určitě oceníte.

Pratelnost, flexibilita, reflexní prvky

Zaměřili jsme se na praktičnost na druhou. Naše doplňky jsou pratelné, flexibilní, odolné obsahují reflexní prvky, jsou lehčí než klasický dřevěný nábytek a co je nejdůležitější – vychází z vašich potřeb na cestách. Proto jsme přidali několik sítěk na pití, brýle nebo kapsu na papírové kapesníky. 

Namontujeme je, kam si budete přát

A co když nemáte dodávku od nás? Žádný problém! S radostí vám naše doplňky nainstalujeme do jakéhokoli vozidla, které nám přivezete.


Horní skříňka WoodVANs nahradí klasické skříňky

Horní skříňka WoodVANs, alias brašna, je lehká, nevrže jako klasický nábytek, dá se vyprat a je mobilní. Jen si to představte, doma se nabalíte, brašnu vezmete do ruky, naložíte, připnete ji a je to. Objem je 50 litrů, takže si asi dokážete představit, kolik se tam toho vejde. A skladem jsou v podstatě pořád. 

Cena 6 800,- bez DPH


Mějte vše při ruce s kapsářem WoodVANs XL

Kapsář WoodVANs XL je pořádný velikán. Jen pro představu, jeho rozměry jsou 125 x 70 centimetrů. Tenhle ten "brouček" je původně určený do modelu MOTO, kde původně doplňoval přepážku u prachotěsné garáže, ale možnost jeho využití je mnohem rozsáhlejší než pouze u tohoto modelu. Kapsář XL má spoustu vychytávek, úložného prostoru a nabízí například speciální kapsu na krabičku kapesníků, kapsy určené pro láhve s pitím i zmenšenou verzi kapsy pro rodiny tzv "na mlíčko".  

Cena 9 900,- bez DPH


Kapsáře pro nezbytnosti na vašich cestách

No a pak tu máme náš poslední doplněk, který jsme nazvali "Kapsář WoodVANs". Díky němu si rozšíříte úložný prostor a využijete hluchá místa jako dveře. Kapsáře děláme v černé barvě, protože ta je praktická a neuvidíte na ní sliny od psa nebo ťápoty od vaší ratolesti. A samozřejmě se dá kapsář vyjmout, vyprat, doma nabalit a pak zase připnout. Jeho velikost je 70 x 65 centimetrů.

Cena 4 900,- bez DPH