Blog

Chcete vidět obytné vestavby WoodVANs naživo? A všechny typovky pěkně na jednom místě? Tak si nenechte ujít Caravaning Brno 2023 a dorazte za námi na výstaviště. Akce se koná od 2. – 5. 11. 2023 a jsme si jistí, že lepší příležitost vidět všechny naše vestavby i porovnat naši kvalitu a zpracování s konkurencí, se jen tak nenaskytne.

Kempařská sezóna je v plném proudu a my vám přinášíme praktický miniseriál o kempování! Cestování s dodávkou je skvělý způsob, jak prozkoumat různá místa a užít si svobodu a nezávislost na cestách. Ale také to vyžaduje trochu plánování a přípravy. A my pro vás máme několik tipů, na co je dobré myslet, než se vydáte na cesty.

Rozhodli jsme se, že spustíme novou službu pro všechny nadšence do nomádského stylu života. Je nám totiž jasné, že je spousta z vás, kteří dodávku už mají a obytku z ní dělají tak trošku punkově. Proto vám jdeme s naší novou službou naproti.

Pořízení obytné vestavby do dodávky může mít svá úskalí. Například pokud jste "čahoun" a měříte ke dvěma metrům. Snad se tak stane, že vám postel bude malá a spaní s odpočinkem nebudou nic, co byste si užívali. Ale máme pro vás řešení!