WoodVANs Experience

Vestavba Experience je postavená na nejdelším a nejsilnějším Citroenu Jumper L4H2. Jako u všech našich vestaveb, tak i u Experience jsme šli cestou maximální kvality a stylu bez kompromisu. Díky tomu není cestování našimi dodávkami někde na pomezí mezi domovem a cestováním. Ale jedná se o domov na 4 kolech bez výhrad. Zkrátka a jednoduše - "Live Anywhere" 

Počet osob

4

Velikost garáže

VŠH 188 x 140 x 200 cm

Nádrž na vodu

100 l

Obytný vůz bez kompromisu,

který si upravíte podle sebe


Přednosti obytné vestavby WoodVANs


Používáme pouze špičkové materiály a důmyslné technologie. Tak například madla skříněk. Žádná zde nejsou. Používáme špičkové vymačkávací mechanismy od firmy BLUM a šetříme tak místo v obytném prostoru. Dalším příkladem je podlaha a obložení nákladového prostoru. Nemusíte už řešit každou šmouhu a můžete ji jednoduše omýt vodou. A co teprve rozšíření úložného prostoru našimi kapsáři, které jsou na míru dělané obytným vestavbám WoodVANs. 

Garáž nabízí velké množství přihrádek, speciální závěsný systém nahrazující klasické skříňky odnímatelnými brašnami naší výroby. Celý interiér je inteligentně prošpikován lištami AirLine tak, že z auta vytvoříte obytňák pro 4 lidi, pojízdnou garáž nebo sen každého sportovce. A nechybí samozřejmosti jako je markýza nebo venkovní přípojka na plyn, díky které vytáhnete gril a za pár minut máte oběd na stole. Dále nabízí náš vlastní systém závěsných postelí v zadní části a střešní nástavbu s úctyhodnou plochou postele 210 x 140 cm. 


Po celodenní zábavě, kdy se chce člověk opláchnout, není nic lepšího, než si vlézt do sprchy a pustit na sebe proud horké vody. Naše celoskořepinová sprcha, jejíž součástí je WC, vám přesně tento pocit dopřeje.


Dispozice obytné vestavby WoodVANs Experience

Denní dispozice

Noční dispozice


Technická specifikace a ceník

Produktový list WoodVANs Experience:

Ceník WoodVANs Experience:

Přehled obytných vestaveb WoodVANs:

Fotogalerie WoodVANs Experience