Přijeďte za námi na Caravanning Brno 2023

24.10.2023

Chcete vidět obytné vestavby WoodVANs naživo? A všechny typovky pěkně na jednom místě? Tak si nenechte ujít Caravaning Brno 2023 a dorazte za námi na výstaviště. Akce se koná od 2. – 5. 11. 2023 a jsme si jistí, že lepší příležitost vidět všechny naše vestavby i porovnat naši kvalitu a zpracování s konkurencí, se jen tak nenaskytne.

Na co se můžete těšit?

Budete mít jedinečnou příležitost prohlédnout si všechny naše obytné vestavby na jednom místě a vidět hlavní rozdíly v dispozicích a použitých materiálech napříč jednotlivými typovkami, podle jejich hlavního určení. Motorkáři si můžou prohlédnout, co to znamená pachotěsná garáž v provedení "heavy duty" u verze MOTO. Rodinné typy si můžou prohlídnout tzv. rodinný ideál s vyváženým poměrem obytné a užitné "garážové" části ve verzi Freedom

A samozřejmě budeme představovat i několik nových přírůstků v našem sortimentu. Konkrétně se jedná o typy Adventrue, které vynikají opravdu jedinečným prostorem užitné části, kam v klidu naložíte čtyřkolku, rybářské potřeby s lodí včetně rybáře nebo 2 opravdu velké motorky i s polovinou dílny. Typovka Experience je poslední model, který byl založen (jak jinak) na našem vlastním vývoji a jeho hlavní předností, která z něj dělá opět unikát na trhu, je modulární konstrukce zadní "užitné" částí. Toto znamená opravdovou svobodu v konfiguraci dispozice zadní části vozu. Jednoduše si jej přizpůsobíte na míru aktuální situaci na spací prostor, obrovský náklaďák nebo cokoliv jiného. Představivosti a možnostem se meze nekladou.

Kde a kdy nás uvidíte?

Jak jsme již psali v úvodu, představení všech 4 typovek z naší dílny tady ještě nebylo. Zapište si tedy do kalendáře anebo za uši:

  • Caravaning Brno 2023
  • Akce proběhne od 2. do 5. 11. 2023
  • WoodVANs přijde se vším, co najde v dílně a okolí :)

Budeme se na Vás těšit!

Váš tým WoodVANs