Čekací dobu 6 měsíců vám na novou obytku nikdo jiný nenabídne!

08.12.2022

Jak je možné, že dokážeme dodat našim zákazníkům obytná auta do 6 měsíců od objednání, když ostatní výrobci mají čekací dobu klidně rok, a to ještě s otazníkem? To se dozvíte v následujících řádcích.

Dodávky máme skladem

Rozhodli jsme se, že vám půjdeme naproti a pořídili jsme několik dodávek "na sklad." Auta na skladě máme v továrních konfiguracích, které vychází z našich zkušeností s výrobou a montáží obytných vestaveb, a také z požadavků našich zákazníků na základní výbavu každého auta.

Všechno ostatní, co se týká volitelné výbavy do obytných vestaveb WoodVANs, si už můžete nakonfigurovat přesně podle vašich představ.

Od prvního kontaktu po odjezd uběhne jen 6 měsíců

Od výběru jednoho ze skladových aut, nakonfigurování vaší obytné vestavby snů a realizace do auta pak uběhne už jen krátká doba a do 6 měsíců máte vaši obytnou dodávku WoodVANs zaparkovanou doma v garáží. Záleží jen na vás, jestli budete chtít variantu Freedom, kterou si můžete uzpůsobit dle svých představ, nebo variantu Moto s omyvatelnou garáží pro motorky nebo kola, Adventure s velkou garáží a spaním až pro 4 osoby, či nejnovější variantou Experience, kterou díky novému systému vnitřní dispozice uspořádáte podle vlastních představ.

Chtěli byste vyrazit na dovolenou obytnou dodávkou už příští léto?

Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím našeho webu www.woodvans.cz a společně dáme vašim snům reálné tvary. Rádi vám vše vysvětlíme, poradíme a pomůžeme najít cestu k obytné dodávce přesně podle vašich preferencí.

Váš WoodVANS
Live Anywhere