I dodávka může mít "královskou postel"

28.12.2022

Pořízení obytné vestavby do dodávky může mít svá úskalí. Například pokud jste "čahoun" a měříte ke dvěma metrům. Snad se tak stane, že vám postel bude malá a spaní s odpočinkem nebudou nic, co byste si užívali. Ale máme pro vás řešení!

Pro variantu obytné vestavby WoodVANs Freedom nabízíme rozšíření zadní části garáže, ve které se nachází postel. Tato úprava je možná, díky vnitřnímu uspořádání, pouze pro vestavby WoodVANs Freedom.

Širší dodávka = větší pohoda při spaní

Abychom vyhověli i těm nejnáročnějším klientům, umíme naše dodávky ve spací části rozšířit. V praxi to funguje tak, že rozšíříme zadní boční časti auta o 10 cm na každé straně. Díky tomu je možné mít postel v délce 210 cm a na té se už pohodlně vyspí opravdu každý.

I když se rozšíří zástavba dodávky o 10 cm na každé straně, rozchod zadních kol se nezvětší a zůstane stejný. Po úpravě zástavbu samozřejmě zalakujeme do barvy vozidla, aby nic nepůsobilo rušivě. A o STK se bát nemusíte. Vše je podle zákona.

Má to však i svá úskalí. Jedním z nich je možnost tuto úpravu udělat pouze při stavbě nové obytné dodávky. Zpětně to již bohužel nelze díky velké náročnosti na úpravu vnitřních prostor a dalších dispozic vozu. Rozšíření bočnic vám také sníží výšku garáže na maximálně 95 cm z původních 110 cm. Ovšem jízdní kolo i tak bez problému pod postel naložíte.

Kolik rozšíření bude stát a jak to ovlivní dobu dodání auta?

Nemusíte se bát o to, že byste své vysněné auto dostali kvůli tomuto rozšíření později. Všechny díly držíme skladem a rozšíření zadní části dodávky tak dobu dodání neprodlouží. Rozšíření pro obě strany dodávky s délkou postele pak zvýší cenu vestavby o 77 000 Kč bez DPH. Pokud se rozhodnete, že chcete rozšířit dodávku jen na jedné straně a tím zvětšit postel na délku 200 cm, je to samozřejmě možné. Cena se pak zvýší o 38 500 Kč bez DPH.

Kompletní ceník veškeré doplňkové výbavy obytné vestavby WoodVANs Freedom naleznete na našem webu pod tímto odkazem.

V případě jakéhokoliv dotazu ohledně rozšíření boků vozu nebo jiných dotazů k obytným vestavbám WoodVANs nás neváhejte kontaktovat.

Váš WoodVANS
Live Anywhere