Větší prostor, přesnější výroba, odolnější materiály

05.05.2019

Přirozený vývoj, tak nějak by se dala nazvat na první pohled naše dosavadní chronologie. Ale za každým vývojem je obrovské úsilí, které nejde moc vidět navenek, ale pro práci uvnitř firmy je to fuška. Ani náš vývoj nešel samospádem a příběh, který máme za sebou, mluví sám za sebe. Přeskočme úplný start s Dědkem a podívejme se na události od října 2018.

Zlomový měsíc

Říjen 2018 byl pro nás všechny ve WoodVANs zlomovým měsícem hned v několika ohledech. Ten nejzásadnější moment by se dal nazvat prozřením. To si tak jednou přijdete do dílny a zjistíte, že se tam už vlastně nevejdete. Docela nepříjemné, co? Ale tak už to bývá a nezbývá nic jiného než místo práce hledat novou halu, do které se přestěhujete. Střídáte práci se značkou "Must" a hledání haly a doufáte, že to se něco objeví blíž než... prostě než daleko. Naštěstí nám hledání vyšlo docela brzo, přestěhovali jsme výrobu a super, můžeme navýšit výrobní kapacitu. No jo no, ale kdo v té nové hale bude pracovat? Prozření podruhé. V dnešní době není hledání schopných lidí zrovna med. Pokud si práci hledáte, máte z čeho vybírat, ale pokud hledáte zaměstnance, tak to Vám přejeme "good luck". Ti nejlepší jsou přebraní a o ty, kterým se pracovat nechce, zase nemáte zájem Vy. A tak Vám začínají personální námluvy ve velkém stylu. Naštěstí tento problém jednou skončí, protože se Vám povede najít přesně takového člena týmu, který Vám chyběl a můžete se naplno pustit do tvoření hodnot. 

Stolařina konečně pod vlastní střechou

Nová hala nám dala nové možnosti a my jsme se rozhodli je využít. Větší prostor nám umožnil vytvořit stolařskou dílnu, díky které jsme mohli celou naši výrobu u extérních partnerů přenést k nám pod střechu. Přínosy, které z nového "inhouse" řešení stolařiny vyplynuly, se nepromítly jen směrem k naší společnosti, ale hlavně směrem k našim zákazníkům. Rozšíření kapacity výroby, a hlavně zrychlení výroby rapidně zkrátilo čekací dobu nutnou pro vyrobení vestavby a Vy si tak můžete užívat obytnou dodávku do 9 týdnů od vyřízení objednávky. Zároveň jsme díky novému vybavení zlepšili kontrolu celé výroby, která má přímý vliv i na výslednou kvalitu celé vestavby. Takže rychleji, lépe...Proč ne.

Nové koženky Extreme

Když už jsme vyřešili výrobu, mohli jsme se poohlédnout po dostupných materiálech, které se budou hodit pro naše nové plány s vestavbami (o těch příště). A tak jsme se zaměřili na jednu z kritických částí vozu - to pro její nejčastější používání - koženky. Poohlédli jsme se, "pošpekulovali", proběhlo vlastní výběrko, a nakonec jsme se rozhodli pro koženky Extreme. Už jen ten název "Eeekstréééme", jak krásně to zní... Ale co je důležitější i vydrží. Jedná se o jedny z nejodolnějších koženek na trhu, které Vám díky skvělé UV stabilitě nerozpraskají na slunci. Dřív, než koženku si asi prošoupete zadek, protože výrobce zaručuje minimálně 250 000 cyklů oděru, a to je slušná porce, když vezmeme v úvahu kvalitní zátěžové testy, a nejen vygenerování čísla na oko, ať to pěkně vypadá, a přitom výdrž je nula. Za zmínku stojí taky odolnost vůči vodě, která je garantovaná na 10 let, ale taky široká paleta barev, aby si vybral opravdu každý zákazník.

A teď už nám nezbývá než dál makat. Už jste určitě zvědaví, co nového se pro Vás chystá... Není toho málo, ale o tom až po tom.

Live Anywhere!