Přijeďte navštívit WoodVANs na FOR CARAVAN 2024!

27.02.2024

Přijeďte 15.-17.3.2024 za námi na veletrh FOR CARAVAN na letňanské výstaviště PVA EXPO PRAHA do pavilonu 6 a prohlédněte si naše modely obytných vozů WoodVANs Freedom, Moto a Experience na vlastní oči. Každý z nich nabízí zcela jedinečný zážitek a odpovídá různým potřebám našich zákazníků. Ať už cestujete s rodinou, hledáte obytný vůz s velkým úložným prostorem nebo se vám potřeby v čase mění, v naší nabídce si každý najde to své.

Objevte naše 3 modely obytňáků 

Model Freedom je ideální pro rodiny, kteří hledají pohodlný domov na cestách. Jeho vyvážená dispozice nabízí maximální prostor pro relaxaci a pohodlí během rodinných dovolených.

Pro vášnivé motorkáře je tu model Moto, který přináší pachotěsnou garáž "heavy duty" pro bezpečné uložení motocyklů a dalšího vybavení. Užijte si své dobrodružství s vědomím, že vaše vybavení je v bezpečí 

A konečně, model Experience je naším nejnovějším počinem, který nabízí modulární konstrukci zadní "užitné" části. Tento vůz je dokonalým parťákem na cesty pro ty, kteří vyžadují maximální flexibilitu a možnost přizpůsobení vozidla svým individuálním potřebám.

Prozkoumejte detaily na vlastní oči

Přímo na místě budete moci prozkoumat každý detail našich obytňáků a také zkonzultovat výběr vhodného modelu přímo s našimi experty.

Pojďme si to zrekapitulovat 

FOR CARAVAN

Kdy: 15.–17. března 2024

Kde: PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 – Letňany

Vstupenky a další informace: www.forcaravan.cz

Budeme se na Vás těšit!

Váš tým WoodVANs

Live Anywhere