Nový WoodVANs Freedom přináší vestavbu II. generace

17.04.2020

Na první pohled by se dalo říct, že se jedná o klasický Freedom, ale v tomto případě Vás naše novinka jenom "klame tělem". Je to teprve půl roku, co jsme společnost WoodVANs představili na Brněnském veletrhu Caravaning Brno 2019, ale i za tu krátkou dobu jsme od Vás dostali neskutečné množství podnětů, jak můžeme naše vestavby vylepšit nebo zdokonalit, a proto Vám patří naše velké poděkování! Díky všem nápadům a naší inovační úchylce Vám můžeme představit ÚPLNOU NOVINKU z dílny WoodVANs, kterou je poslední postavený kousek vestavby WoodVANs Freedom s pracovním jménem "Červeňák", jehož cenu i doplňkovou výbavu naleznete v sekci Skladové vozy zde.

Plánované představení mělo proběhnout letos na pražském veletrhu, ale vzhledem k současné neveselé situaci a nejistotě, kdy by byla další příležitost se s Vámi potkat, jsme se rozhodli, že Vám náš nový "přírůstek" představíme tzv. online. Tak pojďme na to...

Inovace interiéru s důrazem na životní komfort

Tento červený kousek naší pýchy má v sobě zapracované ty nejnovější konstrukční i designové změny a doplňky, díky kterým nabízí ještě více komfortu než jeho starší bratři. Z pohledu cestovatele určitě oceníte větší úložný prostor v garáži, díky kterému se do garáže pohodlně vlezou Vaše kola i spousta dalších cestovních nezbytností (od montážního stojanu přes campingovou sadu atd.). Upravený systém spouštěcí postele s následnou aretací pro zamezení pohybu ve spodní poloze Vám zaručí dostatečnou stabilitu během spánku bez pohupování, a navíc jsme ke sjížděcí posteli umístili nové úložné kapsy, které jsou pro větší intimko i lepší orientaci podsvíceny LED diodami a obsahují jako bonus USB zásuvky. Pro vyšší komfort při vaření romantických večeří se Vám bude hodit nové osvětlení nad kuchyňskou linkou a po večeři se zábavou zase osvětlená stropnice před vstupem do koupelny.

Konstrukční změny, které potěší...

Z pohledu konstrukce došlo k malým i velkým zásahům od podlahy obytné vestavby až po koupelnu, díky čemu náš faceliftovaný interiér shodil na váze 45 kg v plné konfiguraci a přináší i další modifikace, které jsme pro Vás uvedli níž.

  • Kompletně přepracované nábytky - konstrukce, tvar i design.
  • Přepracování roznášecí vrstvy zateplené a vyztužené podlahy vozu.
  • Konstrukční vylepšení koupelny.
  • Úprava použitých materiálů nábytků za matné, v místech náchylných na otisky prstů.
  • Vylepšení elektroinstalace a úprava rozmístění novějšího typu elektro zásuvek.
  • Zvětšení úložného prostoru garáže, rozšíření, při konfiguraci naftového topení s vařičem se sklokeramickou varnou deskou.
  • Osvětlení stropnice před koupelnou a na kuchyňské lince.
  • Více úložných šuplíků v kuchyni, kde došlo k úpravě ze 4 velkých na 2 velké a 4 malé šuplíky.
  • Nové úložné prostory - LED podsvícené zapuštěné kapsy s USB konektory umístěné nad kabinou řidiče, jako odkládací prostor pro spaní ke spouštěcí posteli, přístupné jak pro spící v dolní poloze postele, i pro posádku vozu v denním režimu vysunuté postele.
  • Přepracovaná spouštěcí postel - uchycení, rozložení hmotnosti, nosná konstrukce a tvar, aretace polohy.

Ale aby tento článek nebyl jen pro "Freedomáky" (cestovatele s koly), potěšíme i fanoušky cestování s "motorkou v kufru". Všechny novinky a změny budou od současné doby zapracované i do nových verzí WoodVANs Moto a dalších typových vestaveb, na které se v následujícím roce může těšit.

A víte, proč naše vestavby pořád upravujeme? Protože, jinak bychom to nebyli my... Ve WoodVANs si na inovacích i Vašem pohodlí zakládáme a uděláme všechno pro to, abyste už nemuseli hledat kompromis, ale jednoduše si vybrali takovou vestavbu, která rozumí Vám i Vašim potřebám. Každým dalším obytňákem vidíme možnosti, jak zlepšit kvalitu výroby, ale hlavně každým dalším obytňákem vidíme to, co je pro Vás důležité, a přesně to vkládáme společně s kusem duše naší společnosti do každé dodávky, kterou jsme pro Vás postavili nebo právě stavíme.

To je naše filozofie i směr a my se těšíme, co nového nám i Vám přinese.

Váš WoodVANs,
Live Anywhere