Online workshopy WoodVANs: Váš průvodce stavbou obytňáku 

26.06.2024

Víme, že jste na to dlouho čekali, zahlcovali jste nás dotazy, kdy už to konečně bude. Nyní je to tady. Připravujeme pro vás online workshopy, kde vám předáme kompletní know-how, které jsme nasbírali za více než 10 let podnikání v oboru. Jsme první v České republice, kteří spouští takovýto formát workshopů. Tak si pojďme říct, co vás čeká! 

Kompletní know-how 

Začněte si s námi plnit svůj sen o obytňáku. Předáme vám kompletní know-how, co jsme se naučili za 10+ let podnikání v oboru. Od základů až po ty nejdrobnější detaily – žádná otázka nezůstane nezodpovězena.

Výrazné slevy na komponenty 

Díky našim napojením na dodavatele vám dokážeme ušetřit až desítky tisíc na materiálu. To už je pěkná suma peněz, co říkáte? Ušetřené koruny pak můžete investovat do vybavení na první velkou cestu.  

Ušetříte si spoustu nervů a špatně investovaného času i peněz  

Žádné začátky nejsou jednoduché, ale vy už od nuly začínat nemusíte. Řekneme vám, na co si dát největší pozor, aby vaše stavba probíhala hladce. Ušetříte si spoustu nervů, slepých uliček a špatně investovaného času i peněz.  

Celý kurz nebo jen "vyzobejte" to své  

Ať už jste úplní začátečníci, nebo jen potřebujete doladit určité části svého obytňáku, máme pro vás ideální řešení. Vyberte si z naší nabídky to, co vám sedí nejvíc.  

Kdykoliv a kdekoliv 

K našim workshopům budete mít doživotní přístup, a navíc je můžete procházet kdykoliv a kdekoliv, stačí mít připojení k internetu. Kdykoliv si budete chtít něco připomenout nebo se podívat na nové aktualizace, budete mít všechno na dosah ruky.  

FAQ - všechny odpovědi na vaše dotazy 

Máte otázky ohledně plynu, elektroinstalace nebo jiných technických záležitostí? V našem FAQ najdete všechny odpovědi.  

K tomu všemu budete mít zpřístupněnou podpornou FB skupinu, PDF materiály a aby vaše první cesta byla dokonalá, připravili jsme pro vás checklist, který vám pomůže nezapomenout na žádný detail.  

Sledujte na sociálních sítích, ať vám nic neunikne!

Těšíme na společnou cestu za vašimi sny!

Váš tým WoodVANs
Live Anywhere