Vestavby WoodVANs montujeme do vašich aut!

08.03.2023

Rozhodli jsme se, že spustíme novou službu pro všechny nadšence do nomádského stylu života. Je nám totiž jasné, že je spousta z vás, kteří dodávku už mají a obytku z ní dělají tak trošku punkově. Proto vám jdeme s naší novou službou naproti.

WoodVANs do vašeho vlastního auta

Proč jsme se rozhodli jít touto cestou? Důvody jsou v podstatě dva. Tím prvním, je fakt, který je zmíněný o pár řádků výše. Mezi "nomády" je spousta majitelů aut, která si tak nějak punkově předělávají sami na obytnou dodávku. Někomu to stačí, ale jsou i takoví, kteří by rádi své auto dali profíkům a nechali si udělat řešení tzv. na klíč.

Druhým důvod je aktuální stav na trhu užitkových aut. Na nové dodávky se mnohdy čeká klidně rok a tak dlouho se nikomu na nový hotel na 4 kolech čekat prostě nechce. Takže varianta pořízení vlastního auta, klidně z bazaru, a následná přestavba na obytnou dodávku je aktuálnější než kdy dříve.

Proto vám jdeme naproti, a proto vám nabízíme možnost přivézt vaši dodávku k nám do Zlobic a my vám z ní uděláme luxusní hotel na 4 kolech přesně podle vašich představ.

Jaká jsou omezení?

Rádi bychom řekli, že omezení je jen naše, a hlavně vaše, fantazie. Jenže i naše vestavby mají své potřeby, které musíme chtě nechtě dodržet. Co mezi ně teda spadá?

  • Vestavby WoodVANs je možné namontovat do těchto užitkových vozidel: Peugeot Boxxer, Citroen Jumper, Fiat Ducato, Opel Movano, Volkswagen Crafter, Mercedes-Benz Sprinter a MAN TGE.

  • Doporučujeme, aby auto mělo délku a výšku L4H2 nebo L4H3.

Veškeré přípravy auta na instalaci vestavby uděláme přímo u nás ve Zlobicích. Na vás bude jen auto přivézt

a nadefinovat si svoji WoodVANs vestavbu.

Kterou vestavbu si vybrat

To je ta nejnáročnější část, kterou necháme na vás. My vám samozřejmě rádi dáme doporučení na typovku z naší nabídky, která bude nejvíce odpovídat vašim potřebám. Ale finální rozhodnutí o tom, kterou vestavbu WoodVANs se rozhodnete instalovat, jaké bude mít barvy a jaké další příslušenství, to už je jen a pouze na vás.

Vybírat můžete ze všech 4 stávajících variant vestaveb:

Jak dlouho to všechno potrvá?

Od přistavení auta po jeho předání a cestu na první dovolenou uběhne cca 6 měsíců. Je to především z toho důvodu, že každé auto, které děláme, je originál, a tak k němu i přistupujeme. Zakládáme si na vysoké kvalitě použitých materiálů a chceme, aby výsledný efekt byl "tip ťop".

Stejně tak i každá nitka v prošívání sedáků projde rukami, aby bylo vše dokonalé a vy jste dostali odpovídající kvalitu. Samozřejmostí je pak zapsání všechno úprav do technického průkazu a vyřešení všech potřebných razítek a certifikací.

Pokud vás možnost vestavby WoodVANs do vlastní dodávky zaujala, ozvěte se nám prostřednictvím kontaktního formuláře přímo na stránce, která je k této službě vytvořená. Najdete ji zde. Domluvíme si schůzku a nad šálkem skvělé kávy se dohodneme na podrobnostech vašeho nového domova na 4 kolech.

Váš WoodVANS
Live Anywhere