WoodVANs Freedom - vestavba která vás nadchne

14.12.2021Pokud bychom měli hodnotit oblíbenost modelů podle letošního roku 2021, pak by by nejspíš na plné čáře vyhrál model  WoodVANs Freedom. Potenciál této obytné vestavby jsme tušili už v době, kdy jsme ji navrhovali a plánovali celé rozložení "vnitřků" včetně opravdu prostorné garáže.
Právě vytápěná garáž s výsuvným dnem, což zajišťuje velmi snadnou a pohodlnou manipulaci je hlavním tahákem tohoto typu. Garáž je zároveň opatřena speciálním voděodolným materiálem, takže žádná vás už nezaskočí žádná špína. A co si budeme povídat, pokud milujete motorky, terén, kola nebo čtyřkolky stejně jako my, tak špína a bláto jsou každodenní chleba :-) Proto jsme při vývoji této vestavby také mysleli na to, aby byl u garáže připravený přímý výstup na hadici připojený na 100 litrovou nádrž na vodu.

Uvnitř jako v bavlnce....

Když přeskočíme do obytného prostoru, pak naše zákazníky vždy zaujme kvalitní a jedinečný vzhled nábytku. 

Od začátku si zakládáme na kvalitě. Vybíráme materiály ve špičkové kvalitě a nábytek samozřejmě skvěle odolává veškerým otřesům. Samozřejmostí jsou také precizní zpracování pantů dvířek a pohodlné vymačkávací mechanismy - i díky tomu šetříme místem a celý prostor přizpůsobujeme co nejsnazšímu užívání. Vy, kdo nás sledujete už déle, nebo v některé z našich vestaveb jezdíte, víte, že na sedačky používáme kvalitní hovězí kůži, která má mnohonásobně vyšší životnost.

V obytném prostoru samozřejmě nechybí ani USB zásuvky či úsporné a výkonné RGB LED osvětlení. 

V koupelně pak máme celoskořepinový box obsahující WC i sprchový kout, který garantují vynikající ergometrii a prostornost pro pohodlné každodenní používání. Koupelna je navíc vytvořena z jednoho kusu, takže máte jistotu, že vám nikde nic nezateče.

Máte chuť si prohlédnout naši práci z blízka, zastavte se za námi na kávu.

Váš WoodVANs,
Live Anywhere