WoodVANs web v novém kabátu

02.08.2019

Spouštíme nový web. Totiž znovu spouštíme starý web. Nebo přesněji nově spouštíme starý web v novém designu. Ano, tak je to... Jak asi z našich článků víte, v marketingu spolupracujeme se společností MANA Marketing, se kterou jsme společně zapracovali i na našem webu. A změn je opravdu hodně. 

Jedno mají však společné - hlavní cíl, kterým je vytvořit webové stránky víc zaměřené na přehlednost a prezentaci našich vestaveb, novinek, vychytávek a všeho, co se týká obytných vestaveb. Tak se pojďme podívat, jak nám redesign dopadl. 

Srozumitelnější a přehlednější

Nově jsme změnili celou strukturu webových stránek, aby více odpovídala tomu, co Vás nejvíc zajímá. Od segmentace informací do jednotlivých kapitol, přes členění podstránek (kapitol) až po obrázky. Ale to by ve výsledku nepřineslo až tak dramatickou změnu, které jsme chtěli dosáhnout, proto jsme společně vytvořili i kompletně nové texty a produktové listy pro jednotlivé vestavby. 

Kompletní specifikace na jednom místě

Tyto listy Vám odpoví na vše, co by Vás okolo obytných vestaveb mohlo zajímat (od určení přes detailní dispozici až po technickou specifikaci). A samozřejmě tyto listy najdete u každé vestavby, kterou máme aktuálně ve výrobním programu. Pro všechny, které zajímají začátky budování našich vestaveb, jsme vložili na stránky i naši úvodní story a pro ty z Vás, kteří rádi sledují novinky z branže, zavádíme blog. Šlo nám ale především o prezentaci toho, co nás prvotně živí - obytných dodávek, jejich předností i detailů a tu můžete posoudit sami na našem webu zde.

Díku dík směr Norsko!

Závěrem bychom chtěli poděkovat našim Česko-Norsko-Oldřichovským kamarádům a spokojeným majitelům jedné z prvních vestaveb WoodVANs, kteří nám nejenom dodali úžasné foto materiály, ale zároveň se i stali nepsanými "průvodci" na našem novém webu. Proto až si budete procházet náš web WoodVANs a uvidíte Radovana opékat špekáčky, nebo Sonč sedět na louce někde v Norsku na "Flyflofloutcích", tak si vzpomeňte, že právě bez těchto lidí by to ve výsledku nikdy nevypadlo jako teď. Díku dík!

Live Anywhere!