Workshopy WoodVANs

Proč jsme se rozhodli pro workshopy

Chcete si přestavět dodávku na obytňák, ale nevíte, jak na to? Bojíte se, že uděláte něco špatně a ohrozíte sebe nebo své spolucestovatele? Pak máme pro vás skvělou nabídku: Workshopy!

Na našich workshopech se naučíte vše, co potřebujete k tomu, abyste si sami vyrobili a nainstalovali obytnou vestavbu do vašeho vozu. Ukážeme vám, jak správně zapojit elektřinu, jak bezpečně rozvést plyn po autě nebo jak pevně uchytit nábytek a postel k vestavbě.

Nechte si poradit od profesionálů a ušetřete si čas, peníze a starosti. Po absolvování našeho workshopu budete mít jistotu, že si postavíte svůj vlastní obytňák, který bude bezpečný, pohodlný a funkční. Neváhejte a přihlaste se ještě dnes!

Co vám workshop WoodVANs přinese

Během workshopu s námi se naučíte přesné postupy pro výrobu a následné kompletování a instalaci vybavení obytných vestaveb. Vyhnete se tak metodě "pokus - omyl" a ušetříte si tím nemalé finanční prostředky a hlavně čas strávený opravami nefunkčního řešení.

Celým workshopem vás budou provázet profesionálové z WoodVANs, kteří za sebou mají desítky staveb obytných aut. Všechny kroky a postupy bude možné s nimi přímo konzultovat.

Ušetříte minimálně 100 000 Kč. Jak je to možné?

Jelikož se budete účastnit našeho workshopu, jsme schopní vám prostřednictvím našich partnerů zajistit výhodnější cenové podmínky na pořízení nového vozidla nebo na nákup materiálu pro stavbu obytné vestavby.

Jaké oblasti budeme na workshopu řešit

Čalounění

Kolíkování nábytku

Kotvení prvků do auta

Sprchy a toalety

Rozvody vody

Izolace auta a vestavby

Elektroinstalace

Cirkulace vzduchu a topení

Kuchyně

Každý účastník dostane manuál, do kterého si bude moct během celého workshopu dělat poznámky. Abyste měli představu, jak manuál, který v rámci workshopu získáte, vypadá, níže najdete jeho ukázku. (pod tento text přidáme pár obrázků z manuálu, jakmile bude k dispozici).


Po ukončení workshopu získáte přístup do uzavřené on-line skupiny, kde budete mít z naší strany podporu a poradenství při práci na vašich vlastních projektech obytných vestaveb. A samozřejmě můžete sami sdílet své zkušenosti s ostatními členy.

Průběh workshopu WoodVANs

Každý z termínů workshopů, který vypíšeme, bude maximálně pro 20 účastníků (toto prosím upřesnit). Workshop proběhne v připravených prostorách. První část workshopu bude zaměřená na seznámení s obecnou problematikou obytných vestaveb. Následně se vrhneme na jednotlivé prvky v obytných vestavbách, kterých se budou naše workshopy týkat. Po ukončení teoretické části se vrhneme na část praktickou. Rozdělíme se na skupiny a proběhnout ukázky jednotlivých montáží. Celý workshop završíme tím, že si sami vyzkoušíte montáže jednotlivých prvků pod naším dohledem.

Registrace na workshop WoodVANs

Teď to nejdůležitější - informace k registaci do workshopu WoodVANs. Registrace probíhá pomocí následujícího registračního formuláře. Každý účastník je povinen pravdivě a správně vyplnit všechny údaje v registračním formuláři. Pokud tak neučiní, jeho přihláška se stává neplatnou.

Cena workshopu, rezervace a termíny

Cena za (kolik dní?) workshop je XX XXX Kč. V rámci ní získáte know-how profesionálů v oblasti staveb obytných vozidel, manuál pro montáž jednotlivých prvků, slevy na materiál a nové vozidlo pro přestavbu a přístup do uzavřené on-line skupiny pro poradenství. Po celou dobu workshopu bude zajištěno občerstvení.

Registrace na termín workshopu se stává po odeslání přihlášky závaznou. Pokud se z jakéhokoliv důvodu nebudete moci zúčastnit, ozvěte se nám prosím na e-mail info@woodvans.cz. V přípradě zrušení registace více než měsíc před konáním workshopu vám vrátime celou částku, při zrušení 14 dnů před konáním workshopu vrátíme 50 % z ceny workshopu a při zrušení v týdnu před konáním workshopu vrátíme 30 % z ceny workshopu (toto prosím schválit, případně připomínkovat, vycházím z podmínek registrace na bikové kempy apod., kde se to takto řeší běžně).

Termíny workshopů jsou vypsány v registračním formuláři. V momentě, kdy bude naplněna kapacita termínu, bude termín z formuláře odstraněn.

Během celého workshopu je zakázáno pořizovat jakýkoliv video záznam bez předchozího souhlasu organizátorů workshopu.

Pokud budete mít k workshopům jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit ať už e-mailem nebo telefonicky. Kontaktní údaje najdete tady.

Rezervační formulář

Předáme vám zkušenosti, které jsme získali výrobou a instalací vestaveb WoodVANs. Ochutnávka výsledků naší práce je ve videích.